Intencje mszalne 09.10.-15.10.2017 r.

PONIEDZIAŁEK – 09.10

6.30 – + Grzegorz Żołnierczyk (od Barbary Żołnierczyk)
7.00 – + Adrian Krawczyk (od sąsiadów z bloku, ul. Targowa 29)
7.30 – + Zygmunt Kuchta (od rodziny Corów)
18.00 – + Janina Bartosik (od rodzin Ostachowskich i Kamieniarzy)

WTOREK – 10.10.

6.30 – + Gerard (rocz. śm.)
7.00 – + Grzegorz Żołnierczyk (od rodziców)
7.30 – + Adrian Krawczyk (od rodziny Lizoń z Chrzanowa)
18.00 – + Zygmunt Kuchta (od córki Małgorzaty z mężem Mirosławem i synem Krzysztofem)

ŚRODA – 11.10.

6.30 – + Grzegorz Żołnierczyk (od Alicji Muszyńskiej z rodziną)
7.00 – + Zygmunt Kuchta (od Burmistrza Gminy Krzeszowice, pracowników Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach  oraz emerytowanych pracowników Urzędu)
7.30 – + Adrian Krawczyk (od pracowników z DPS w Czernej)
18.00O zdrowie i bł. Boże dla członków Róży Św. Rodziny z Nazaretu i za zmarłych z Róży oraz z ich rodzin

CZWARTEK – 12.10.

6.30 – + Adrian Krawczyk (od sąsiadów z bloku, ul. Targowa 29)
7.00 – + Zygmunt Kuchta (od Kamili i Piotra Sosków)
7.30 – + Franciszka Sowa
18.00 – + Zygmunt Kuchta (od syna Jana z żoną Katarzyną i dziećmi)

PIĄTEK –  13.10.

6.30 – + Adrian Krawczyk (od rodziny Godyniów z Czernej)
7.00 – + Alfreda-Anna Więckowska – Zajączkowska (od wnuczki Eweliny z mężem)
7.30 – + Wojciech Gaj (od kuzynek i kuzynów z gór)
18.00 – + Zygmunt Patej (14 rocz. śm.)

SOBOTA – 14.10.

6.30 – + Adrian Krawczyk (od pracowników Publicznego Gimnazjum w Krzeszowicach)
7.00 – + Zofia Walencik (od rodziny Sekułów)
7.30 – + Rozalia i Aleksander Piekiełko
18.00 – + Aleksander Kowalczyk (5 rocz. śm.)

NIEDZIELA – 15.10.

6.30 – O zdrowie i bł. Boże dla członków Róży Matki Bożej Ostrobramskiej i za zmarłych z Róży oraz z ich rodzin
8.00 – + Stefania Żbik
9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry Stach (18 rocz. urodzin)
10.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla członków Róży Matki Bożej Fatimskiej i ich rodzin
11.00 – + Zdzisław Falasa (3 rocz. śm.)
12.00 – Za Parafian (chrzcielna)
18.00 – + Jerzy Siwy (11 rocz. śm.)