Ogłoszenia

25 niedziela zwykła (24.09.2017)

Dzisiaj nasz Parafialny Zespół Charytatywny kwestuje przed kościołem na dzieła miłosierdzia w naszej parafii. Zespół ten pełni dyżur w Domu Parafialnym w każdą środę w godz. od. 16.00 do 17.30. Wówczas można przynosić czystą odzież, środki czystości,
a potrzebujący mogą zgłaszać swoje potrzeby.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odprawimy Mszę św. przy Krzyżu Milenijnym na wzgórzu w Czatkowicach. Po Mszy św. będzie piknik. Zapraszamy. A o godz. 16.00 w Domu Parafialnym rozpocznie się kurs przedmałżeński. Kolejny cykl kursu będzie w lutym, w przyszłym roku. Składka w przyszłą niedzielę będzie na renowację naszej świątyni.

Najbliższa zmianka różańcowa nie odbędzie się w przyszłą niedzielę, lecz w następną, czyli 8 października o godz. 17.00.

Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek 25. września po wieczornej Mszy św.

Grupa Camino zaprasza na V etap Małopolskiej Drogi św. Jakuba: Głębowice-Bielsko Biała-Szczyrk, w sobotę i niedzielę, 30. września i 1. października. Wyjazd na trasę o godz. 8.00 sprzed kościoła. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie przygotowawcze w Domu Parafialnym.

W piątek o godz. 18.30 w domu parafialnym odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

Straż Honorowa organizuje wyjazd do kina na film „Fatima. Ostatnia Tajemnica”. Szczegółowe informacje w gablotce.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej i Targowej. Serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa
Wtorek         – świętych męczenników Kosmy i Damiana
Środa            – wspomnienie św. Wincentego à Paulo
Czwartek        – uroczystość św. Wacława, męczennika, patrona katedry wawelskiej
Piątek              – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
Sobota              – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła