PONIEDZIAŁEK – 16.10.
6.30 – + Adrian Krawczyk (od sąsiadów z bloku, ul. Targowa 29)
7.00 – + Zygmunt Kuchta (od Radnych Rady Miejskiej w Krzeszowicach)
7.30 – + Wojciech Gaj (od wujka Bronisława z żoną)
18.00 – Za Ojca Świętego i kapłanów, Ojczyznę i Radio Maryja (od sympatyków Radia Maryja)
WTOREK – 17.10.
6.30 – + Zygmunt Kuchta (od koleżanek i kolegów z klasy XI B Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie)
7.00 – + Zygmunt Kuchta (od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Krzeszowicach)
7.30 – + Adrian Krawczyk (od chrzestnego)
18.00 – + Joanna i Józef Zięba
ŚRODA – 18.10.
6.30 – + Adrian Krawczyk (od emerytek Publicznego Gimnazjum w Krzeszowicach)
7.00 – + Zygmunt Kuchta (od Anny i Jacka Bulińskich)
7.30 – + Wojciech Gaj (od kuzynki Małgorzaty Kołaciak z Bielska z rodziną)
18.00 – + Grzegorz Polak (10 rocz. śm.)
CZWARTEK – 19.10.
6.30 – + Alfreda-Anna Więckowska – Zajączkowska (od wnuczki Klaudii)
7.00 – + Wojciech Gaj (od rodziny Węgrzynów)
7.30 – + Zygmunt Kuchta (od rodziny Warzechów)
18.00 – + Władysław Piekarczyk (9 rocz. śm.)
PIĄTEK – 20.10.
6.30 – + Wiesław Sojka (od Doroty Charyasz z rodziną)
7.00 – + Katarzyna Lacher (od cioci Wyrwowej z rodziną)
7.30 – + Tadeusz Płaczek (od syna z rodziną)
18.00 – + Janina Bartosik (od rodziny Godyniów)
SOBOTA – 21.10.
6.30 – + Katarzyna Lacher (od Anny i Zbigniewa Kawalów z rodziną)
7.00 – + Marianna Mucha (od córki Barbary z mężem)
7.30 – + Dorota (52 rocz. śm.) i Stefan Pobożniak
18.00 – + Stefania i Józef Palczewscy
NIEDZIELA – 22.10.
6.30 – + Alfreda-Anna Więckowska – Zajączkowska (od siostry Krystyny z rodziną)
8.00 – + Julian Lenart (7 rocz. śm. – od żony i dzieci)
9.00 – + Maria Lacher (21 rocz. śm.)
10.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefy i Stanisława (40 rocz. ślubu)
11.00 – + Eugeniusz Markiewicz (7 rocz. śm. – od żony i dzieci)
12.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Lidii i Czesława Sowiźrał (57 rocz. ślubu)
18.00 – + Jacek Mytnik