PONIEDZIAŁEK – 12.03.
6.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Urszuli
7.00 – + Krystyna Kocik (od braci z rodzinami)
7.30 – + Józefa Mitka (od Marii Szeląg z rodziną)
18.00 – 1. O światło Ducha Świętego dla Bierzmowanych
2. + Stanisława Ziembińska (od Teresy, Anny i Elżbiety z rodzinami)
WTOREK – 13.03.
6.30 – + Stanisława Ziembińska (od Stanisława Krawczyka, Marii i Andrzeja Rutkowskich)
7.00 – + Krystyna Deszcz (od sąsiadów i znajomych – na imieniny)
7.30 – + Krystyna i Tadeusz Matusik (z podziękowaniem za dar życia rodziców)
18.00 – + Irena Damulewicz (od koleżanki Stanisławy Markiewicz)
ŚRODA – 14.03.
6.30 – + Artur Sucheta (od siostry Sylwii z Aleksandrą i Krzysztofem)
7.00 – + Józefa Mitka (od rodziny Klichów z Czubrowic)
7.30 – + Anna Ciężka (4 rocz. śm.)
18.00 – + Antoni Urbanek (4 rocz. śm.)
CZWARTEK – 15.03.
6.30 – + Zofia Madeja (od córki Małgorzaty z mężem)
7.00 – + Józefa Mitka (od siostrzenic Ireny i Agaty z rodzinami)
7.30 – + Stanisław Świadek (od córki Katarzyny z rodziną)
18.00 – + Irena Skupień (od sąsiadów z Czatkowic)
PIĄTEK – 16.03.
6.30 – + Stanisław Świadek (od Urszuli i Waldemara Popiało)
7.00 – + Kazimierz Marszałek (od Weroniki z rodziną)
7.30 – + Andrzej Kulka (od córki Magdaleny z rodziną)
18.00 – Za Ojca Świętego i kapłanów, Ojczyznę i Radio Maryja (od sympatyków Radia Maryja)
SOBOTA – 17.03.
6.30 – + Stanisław Świadek (od rodziny Wróblów z Tenczynka)
7.00 – + Elżbieta Falasa (od Bronisława Szpaka)
7.30 – + Józef Żbik (20 rocz. śm.)
18.00 – + Zofia, Helena, Aleksander Gustawscy, Aleksandra i Jerzy Bilko
NIEDZIELA – 18.03. – 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
6.30 – + Józef Dudek i rodzice, Bolesław brat i Irena
8.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Żbików
9.00 – + Helena i Bolesław Rowińscy
10.00 – + Józef i Maria Kurdziel, Józef syn
11.00 – O zdrowie i bł. Boże dla członków Cechu Rzemiosł Różnych w Krzeszowicach i ich rodzin oraz za zmarłych członków
12.00 – + Józef Olszówka (z racji imienin)
18.00 – + Stefan Rudel (3 rocz. śm.), rodzice i bracia