PONIEDZIAŁEK – 17.09, św. Roberta Bellarmina, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
6.30 – + Artur Kozioł (od rodziny Korusiewiczów)
7.00 – + Paweł Chmura (od matki chrzestnej i kuzyna Tomasza)
7.30 – + Barbara Faber (od Róży Różańcowej Królowej Świata)
18.00 – + Maria Dębska, Wawrzyniec Żbik
WTOREK – 18.09, święto św. Stanisława Kostki
6.30 – + Paweł Chmura (od kuzyna Karola z rodziną)
7.00 – + Stefania Gawin (od chrześnicy Joli)
7.30 – + Józef i Stefania Samborscy (od córki z mężem oraz dziećmi)
18.00 – + Barbara Faber (od sąsiadów z bloku, ul. Armii Krajowej 11)
ŚRODA – 19.09, św. Januarego
6.30 – + Stefania Gawin (od rodziny Gregorczyków)
7.00 – + Maria Fonferko z domu Nowak (1 rocz. śm.)
7.30 – + Paweł Chmura (od sąsiadów)
18.00 – + Barbara Faber (od rodziny Smagów)
CZWARTEK – 20.09, św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
6.30 – + Paweł Chmura (od sąsiadów)
7.00 – + Stefania Gawin (od kuzyna Stanisława z rodziną)
7.30 – + Helena Malczyk (od Nowaków i Zbroińskiej)
18.00 – + Janina Urbanik (od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej)
PIĄTEK – 21.09, święto św. Mateusza
6.30 – + Stefania Gawin (od kuzynki Genowefy z rodziną)
7.00 – + Maria Gędłek (od syna Romana z rodziną)
7.30 – + Paweł Chmura (od cioci Grażyny z rodziną)
18.00 – + Jacek Mytnik (3 rocz. śm.)
SOBOTA – 22.09, bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej
6.30 – + Maria Gędłek (od syna Krzysztofa z rodziną)
7.00 – + Stefania Gawin (od bratowej Heleny)
7.30 – + Stefania Gawin (od wnuka Grzegorza z rodziną)
18.00 – + Barbara Faber (od chrześnicy Urszuli i siostrzenicy Anny z mężem)
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09, św. o. Pio
6.30 – + Franciszek Wojtas (na urodziny)
8.00 – + Bronisława Kusy
9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie
i opiekę MB i opiekę MB dla Stanisławy i Władysława w 30 rocz. ślubu
10.00 – + Czesław Zygmunt
11.00 – W intencji Pawła, dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na 18. urodziny
12.00 – Za Parafian
18.00 – + Krystyna Fedko (3 rocz. śm.)