PONIEDZIAŁEK – 05.11
6.30 – + Kazimierz Kuzia (od przyjaciół)
7.00 – + Alojzy Drożdż, Józef i Magdalena Drożdż, Rozalia i Wojciech Bodzioch
7.30 – + Zofia Matysik (od rodziny Odrzywolskich)
18.00 – + Krzysztof Polak (od chrześnicy Kazi z mężem i dziećmi)
WTOREK – 06.11
6.30 – + Olimpia Blecharz-Janas (od Zofii Kibitlewskiej i rodziny Jarczyków)
7.00 – + Kazimierz Kuzia (od rodziny Rusków)
7.30 – + Marian Janik (od Krystyny i Marka Młynarczyk)
18.00 – + Krzysztof Polak (od rodziny Surzynów i Kulpińskich)
ŚRODA – 07.11
6.30 – + Krzysztof Polak (od rodziny Wiszniewskich)
7.00 – + Olimpia Blecharz-Janas (od męża)
7.30 – + Stanisław Chajto (od córki Ewy)
18.00 – + Zdzisław Warzecha (7 rocz. śm.)
CZWARTEK – 08.11
6.30 – + Krzysztof Polak, rodzice Władysława i Grzegorz Polak (od kuzynki i chrześnicy Haliny Giertuga z Zawoi)
7.00 – + Olimpia Blecharz-Janas (od męża)
7.30 – + Stanisław Chajto (od córki Anny z mężem)
18.00 – + Franciszek Gędłek (100 rocz. ur.)
PIĄTEK – 09.11, Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
6.30 – + Krzysztof Polak, rodzice Władysława i Grzegorz Polak (od kuzyna i chrześnika Czesława Pasierbek ze Skawicy)
7.00 – + Olimpia Blecharz-Janas (od chrześnika Andrzeja Długosza z Krakowa)
7.30 – + Stanisław Chajto (od wnuczki Moniki)
18.00 – + Antonina i Stanisław Gala
SOBOTA – 10.11, św. Leona Wielkiego, papieża
6.30 – + Krzysztof Polak (od rodzin Klasło i Pasierbek z Zawoi)
7.00 – + Marian Janik (od Mirosława Fit z rodziną)
7.30 – + Stanisław Chajto (od wnuczki Kingi z mężem)
18.00 – + Adam Ziąbek (8 rocz. śm.)
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11, św. Marcina z Tours (Odpust parafialny), Narodowe Święto Niepodległości
6.30 – + Karolina Oświecimska, synowie Józef i Julian, córka Władysława
8.00 – + Olimpia Blecharz-Janas (od męża)
9.00 – + Aniela i Józef Bartnik
10.00 – + Elżbieta i Tadeusz Lesiak (rocz. śm. – od córki Agnieszki z rodziną)
11.00 – Suma Odpustowa w intencji Ojczyznę i Parafii
12.00 – W pewnej intencji
18.00 – + Czesława Wilk (od siostry Krystyny z rodziną)