PONIEDZIAŁEK – 24.12, Wigilia Bożego Narodzenia
6.30 – + Marek Nowak (od dozoru i pracowników grysów Kopalni Czatkowice)
7.00 – + Rodzice Anna i Jan Skupień, bracia: Stanisław, Marian, Józef
7.30 – + Adam Ziąbek
PASTERKA, 24.00:
- +Zbigniew, Zygmunt Janik, rodzice Stanisława /f/ i Władysław, Marta i Walenty Falasa, Zdzisław syn, Elżbieta i Janusz Czopor
- O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Jasia w 3 rocz. ur. (od rodziców i rodziny)
- Katarzyna i Ludwik Gurowicz, Józef syn, Maria córka, Wiktor zięć, Zofia i Roman wnuki
- O Boże błogosławieństwo dla dzieci polskich
WTOREK – 25.12, Uroczystość Narodzenia Pańskiego
6.30 – + Władysław Matysik (9 rocz. śm. – od żony i dzieci)
8.00 – + Kasper Dudek (6 rocz. śm.), Ryszard syn
9.00 – + Zofia Górecka (8 rocz. śm.)
10.00 – + Janina Wróbel (4 rocz. śm. – od męża i dzieci)
11.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę MB dla Artura i Lidii Izdebskich w 34 rocz. ślubu
12.00 – Za Parafian (chrzcielna)
18.00 – + Stanisław Jędrszczyk (1 rocz. śm.)
ŚRODA – 26.12, święto św. Szczepana, II dzień Świąt Bożego Narodzenia
6.30 – + Kazimierz Bałuszek (od kolegów z pracy)
8.00 – + Marek Cekiera (8 rocz. śm.), synowie Zbigniew i Marek
9.00 – + Mieczysław Malczyk (10 rocz. śm.)
10.00 – + Tadeusz Kubeczka
11.00 – + Edward (7 rocz. śm.) i Elżbieta Grela
12.00 – + Józef Mękal (od córki Barbary), Aniela Koryczan (32 rocz. śm.)
18.00 – + Alicja Huma (od koleżanek i kolegów)
CZWARTEK – 27.12, święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
6.30 – + Magdalena Kurdziel (od rodziny Janas)
7.00 – + Stanisława Schmidt (od kuzynki Krystyny i Marka)
7.30 – + Krystyna Krajewska (od męża Jerzego)
18.00 – + Czesław Wojtyna (od siostry z rodziną)
PIĄTEK – 28.12, święto Świętych Młodzianków, męczenników
6.30 – + Stanisława Schmidt (od rodziny Nykiel i Siemek)
7.00 – + Czesław Wojtyna (od sąsiadów z bloku ul. Targowa 31)
7.30 – + Janina Goryl (od Barbary Kuciel z rodziną)
18.00 – + Tadeusz Stachowski
SOBOTA – 29.12, wspomnienie św. Tomasza Becketa
6.30 – + Paweł Kubiś (2 rocz. śm. – od żony i córki)
7.00 – + Czesław Wojtyna (od sąsiadów z bloku ul. Targowa 31)
7.30 – + Stanisława Schmidt (od Marzenki z Kubą)
18.00 – + Maria Bobek (6 rocz. śm.)
NIEDZIELA W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO – 30.12, święto Świętej Rodziny
6.30 – + Józef Krzanik (od Róży św. Rodziny z Nazaretu)
8.00 – + Zofia Gawin (1 rocz. śm.)
9.00 – + Marek Nowak (od rodziny Gębarowskich)
10.00 – + Stanisław Korczyński (3 rocz. śm.)
11.00 – + Bogdan Izdebski (16 rocz. śm.), i zm. Rodzice
12.00 – Za Parafian (Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę MB dla świętujących Jubileusze małżeńskie)
18.00 – + Krystyna Krajewska (od syna Szymona z rodziną)