Ogłoszenia parafialne

Uroczystość NMP Królowej Polski (3.05.2019)

Dzisiaj wypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Z racji uroczystości, nie obowiązuje wstrzemięźliwość postna. O godz. 11.00 odprawimy Mszę św. w intencji Ojczyzny, a przedtem, o 10.30 będzie złożenie kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza w parku.

Dzisiaj wypada pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. podczas Mszy św. i od godz. 16.30 do 18.00. Nie będzie konferencji dla klas VI i VII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. wieczornej odbędzie przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 rozpocznie się kolejny cykl kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych, o 17.00 zmianka różańcowa, o 18.00 Msza św. dla Maturzystów, a składka w tym dniu na renowację naszego kościoła.

Księża Misjonarze z Nowej Wsi w Krzeszowicach zapraszają w przyszłą niedzielę na sumę odpustową o godz. 12.00 ku czci św. Stanisława bpa i męczennika, którą odprawi ks. Jacek Lasoń, z okazji 25-lecia kapłaństwa. Po Mszy św. piknik rodzinny: zabawy  dla dzieci, kącik grillowy.