PONIEDZIAŁEK – 29.07, św. Marty
7.00 – + Franciszek Pióro (od sąsiadów)
7.30 – + Tadeusz Wróbel (od Alicji i Jerzego)
18.00 – + Bolesław Strzelichowski (2 rocz. śm.)
WTOREK – 30.07, św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
7.00 – + Franciszek Pióro (od sąsiadów)
7.30 – + Franciszek Pióro (od rodziny Szyjków z Libiąża)
18.00 – + Michał Jędrzejek (od bratowej z dziećmi z Miękini)
ŚRODA – 31.07, św. Ignacego z Loyoli
7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny, Daniela i Oliwii Tkaczuk
7.30 – + Izabela Niemiec (od mieszkańców bloku przy ul. Armii Krajowej 4)
18.00 – + Tadeusz Wróbel (od rodziny Sean)
CZWARTEK – 01.08, św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
7.00 – + Jadwiga Orwat (od rodziny Koniecznych)
7.30 – + Helena i Józef Ostachowscy (od rodziny Budzowskich)
18.00 – Za Ojca Świętego Franciszka, arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, kardynałów i biskupów, kapłanów naszej parafii i pochodzących z parafii, za misjonarzy i misjonarki, o święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne w naszych parafiach (od Straży Honorowej NSPJ i NSM)
PIĄTEK – 02.08, św. Euzebiusza z Vercelii, św. Piotra Juliana Eymarda
7.00 – + Jadwiga Orwat (od Heleny i Ryszarda Siepiora z Dąbrowy Tarnowskiej)
7.30 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy nasze i całego świata (od Straży Honorowej NSPJ i NSM)
18.00 – + Maria Urbanik
SOBOTA – 03.08
7.00 – + Tadeusz Wróbel (od Marii Strojek i rodziny Stolarskich)
7.30 – Przebłagalna za bluźnierstwa i zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, z prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej nad światem i Polską (od Straży Honorowej NSPJ i NSM)
18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, potrzebne łaski w 50-lecie małżeństwa Janiny i Stanisława Łapuszek
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.08, św. Jana Marii Vianneya
6.30 – Podziękowanie z odebrane łaski za wstawiennictwem św. o. Rafała Kalinowskiego i Sługi Bożego o. Rudolfa Warzechy
8.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla członkiń Róży Różańcowej Najświętszego Serca Pana Jezusa
9.00 – + Jan i Anna Godyń (2 rocz. śm. – od Janiny)
10.00 – + Ina Suchocka – Olech (od Basi i Jasia)
11.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Anity i Sebastiana w 10 rocz. ślubu
12.00 – Za Parafian (chrzcielna)
18.00 – + Zdzisław Godyń (od żony z rodziną)