XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
6.30 – + Bolesław Rybiński (10 rocz. śm.), żona Jadwiga
8.00 – + Zofia Ochmańska (na urodziny)
9.00 – + Adam Odrzywołek oraz Eugenia i Józef Król
10.00 – + Marta Dąbkowska (od koleżanek z roku)
11.00 – + Roman Augustyniak (od żony i dzieci)
12.00 – W intencji członków Krzeszowickiego Towarzystwa Pszczelniczego Barć, ich rodzin oraz za zmarłych pszczelarzy
18.00 – + Adam Różyczka (29 rocz. śm.) i Maria Kmiecik (29 rocz. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 16.09, wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa
6.30 – + Izabela Niemiec (od rodziny Gęga z Bielska-Białej)
7.00 – + Roman Augustyniak (od sąsiadki Barbary Płatek z dziećmi)
7.30 – + Michał Piech (od koleżanek mamy)
18.00 – + Za Ojca Świętego i kapłanów, Ojczyznę i Radio Maryja
WTOREK – 17.09, wspomnienie dowolne św. Roberta Bellarmina, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa
6.30 – + Marta Dąbkowska (od rodziny Trymbon)
7.00 – + Józef Kłeczek(od pracowników Wydziału Edukacji i Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Krzeszowice)
7.30 – + Jadwiga Orwat (od współpracowników)
18.00 – + Roman Augustyniak (od rodziny Wyrwów z Rudawy)
ŚRODA – 18.09, święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
6.30 – + Roman Augustyniak (od koleżanek i kolegów z firmy EDEN)
7.00 – + Marta Dąbkowska (od Justyny i Karola Cichoń)
7.30 – + Stefania Kurdziel (od kolegów i koleżanek syna Jurka ze Szkoły Podstawowej nr 1)
18.00 – + Dorota Karcz (14 rocz. śm.), Czesław Karcz (5 rocz. śm.)
CZWARTEK – 19.09, wspomnienie dowolne św. Januarego, biskupa i męczennika
6.30 – + Krystyna Fedko (4 rocz. śm.)
7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Walerii Łąka w 90. rocznicę urodzin
7.30 – + Roman Augustyniak (od koleżanek żony z Naczelnej Organizacji Technicznej w Krakowie)
18.00 – + Marta Dąbkowska (od dyrekcji, nauczycieli, uczniów LO w Krzeszowicach)
PIĄTEK – 20.09, wspom. św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
6.30 – + Jadwiga Orwat (od członkiń Róży MB Niepokalanie Poczętej)
7.00 – + Irena Skupień
7.30 – + Marta Dąbkowska (od pracowników Ośrodka rehabilitacji narządu ruchu)
18.00 – + Marta Dąbkowska (od wspólnoty Obuzki)
SOBOTA – 21.09, święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
6.30 – + Jan Skupień, żona Anna, bracia: Stanisław, Marian, Józef
7.00 – + Jadwiga Orwat (od sąsiadów z ul. Targowej 27)
7.30 – + Jadwiga Orwat (od Barbary i Krzysztofa Kuczarów)
18.00 – + Marta Dąbkowska (od przyjaciół ze wspólnoty Obuzki)