Intencje mszalne – 06.10-12.10.2019 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.
  6.30 – + Zofia i Władysław Matysik (od dzieci)
  8.00 – + Władysława i Jan Gębka
  9.00 – + Zdzisław Przybylski (28 rocz. śm.), Stanisława (16 rocz. śm.) i Stanisław Mirek
10.00 – + Teresa Godyń (na imieniny)
11.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Joanny Warzechy w 80 rocz. urodzin
12.00 – Za Parafian (chrzcielna)
18.00 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla członków Róży Różaniec Rodziców za dzieci, a także w intencji ich rodzin oraz za zmarłych członków Róży

PONIEDZIAŁEK – 07.10, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  6.30 – + Stanisława Jankiewicz (od sąsiadki Renaty Kasprzyk z rodziną oraz sąsiadki Pycińskiej z rodziną)
  7.00 – + Janina Blecharz (od córki Jolanty i syna Janusza)
  7.30 – + Władysława Drożdż  (od bratowej Barbary z rodziną)
18.00 – + Jan Banach, oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żony Marii

WTOREK – 08.10.
  6.30 – + Stanisława Jankiewicz (od brata Mariana z żoną)
  7.00 – + Jan Chmura i synowie Paweł i Adam
  7.30 – + Michał Piech (od koleżanek mamy)
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży Św. Rodziny z Nazaretu oraz w intencji ich rodzin

ŚRODA – 09.10, święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
  6.30 – + Stanisława Jankiewicz (od rodziny Figów)
  7.00 – + Anna Nowak (od rodziny Kwiatkowskich i Wójtowiczów)
  7.30 – + Janina Blecharz (od rodziny Lasoniów z Myślachowic)
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mieczysławy i Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski

CZWARTEK – 10.10, wspomnienie dowolne bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy
  6.30 – + Andrzej Sioła (od brata Józefa z rodziną z Paczółtowic)
  7.00 – + Anna Nowak (od rodziny Zielińskich z Sanki)
  7.30 – + Stanisława Jankiewicz (od rodziny Łyszczarz i Jaksan)
18.00 – + Jadwiga Orwat (od sąsiadów z bloku przy ul. Targowej 27)

PIĄTEK – 11.10, wspomnienie dowolne św. Jana XXIII, papieża
  6.30 – + Stanisława Jankiewicz (od koleżanki Wandy z rodziną)
  7.00 – + Janusz Kopczyński (od koleżanek i kolegów z Liceum Ekonomicznego)
  7.30 – + Ryszard Włodzimierz Mirek (od siostry Alicji i Ireny), + Heintz Huemel
18.00 – + Jadwiga Orwat (od sąsiadów z ulicy Żbickiej)

SOBOTA – 12.10, wspomnienie dowolne bł. Jana Beyzyma
  6.30 – + Andrzej Sioła (od Krystyny Wróbel z rodziną)
  7.00 – + Józef Kłeczek (od chrześnicy Renaty z rodziną)
  7.30 – + Stanisława Jankiewicz (od bratanka Piotra)
18.00 – + Maciej Bilko (4 rocz. śm.)