Od 25 listopada, nie sprawujemy Mszy św. o godz. 7:30. Zamówione intencje mszalne na tę godzinę, zostały przełożone w wyznaczonym dniu, na Mszę św. o godz. 7:00.
IV NIEDZIELA ADWENTU – 22.12.
6.30 – + Czesław Laskiewicz (15 rocz. śmierci)
8.00 – + Kasper Dudek i syn Ryszard
9.00 – + Władysław Wójcik (1 rocz. śmierci – od chrześnicy Ewy)
10.00 – + Bronisława (f) Jaroń (17 rocz. śmierci)
11.00 – + Stanisława (f) i Kazimierz Walkowicz
12.00 – W intencji Parafian
18.00 – + Paweł Steinke (od Teresy, Wojciecha i Weroniki Wołków)
PONIEDZIAŁEK – 23.12.
6.30 – + Krzysztof Molski (od cioci Marii z Zalasu)
7.00 – + Wiktoria Słota (od córki i syna z rodzinami na imieniny)
18.00 – + Alicja Lewińska (od wnuczki Ani z rodziną)
WTOREK – 24.12.
6.30 – + Kazimierz Bałuszek (1 rocz. śmierci)
7.00 – + Adam Ziąbek
ŚRODA – 25.12. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
MSZA ŚW. W NOCY – PASTERKA
1) + Zbigniew i Zygmunt Janik, rodzice Stanisława i Władysław, Marta i Walenty Falasa syn Zdzisław, Elżbieta i Janusz Czopór
2) + Katarzyna i Ludwik Gurowscy, syn Józef, córka Maria, zięć Wiktor, wnuki Zofia i Roman
3) + Bogusław Łącki i rodzice
4) O Boże błogosławieństwo dla dzieci polskich
MSZE ŚW. W DZIEŃ
6.30 – + Władysław Cudzik (od byłego kościelnego Stanisława)
8.00 – + Zofia Górecka (9 rocz. śmierci)
9.00 – + Stanisław Grela (od córki Marty)
10.00 – + Janina Wróbel (5 rocz. śmierci – od męża z dziećmi)
11.00 – + Tadeusz Kubeczka (6 rocz. śmierci)
12.00 – W intencji Parafian
18.00 – + Eugeniusz Kaleta (od żony i dzieci z rodzinami)
CZWARTEK – 26.12, ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
6.30 – + Paweł Steinke (od Pawła z żoną Anną)
8.00 – + Alicja Lewińska (od sąsiadów z bloku przy ul. Lipinówka 6)
9.00 – + Edward Grela (8 rocz. śmierci) żona Elżbieta
10.00 – + Marta Bielecka (16 rocz. śmierci)
11.00 – + Ryszard Tatar (rocz. śmierci – od dzieci)
12.00 – W intencji Parafian
18.00 – + Władysław Cudzik (od synowej Ewy z rodziną)
PIĄTEK – 27.12, święto św. Jana, apostoła i ewangelisty
6.30 – + Agnieszka Godyń
7.00 – + Paweł Steinke (od rodziców z córką)
18.00 – + Maria Kubarek (od chrześnicy Katarzyny)
SOBOTA – 28.12, święto świętych młodzianków, męczenników
6.30 – + Lucyna Besztocha (od rodziny Krenichów z Dębnika)
7.00 – 1) + Krystyna Paw (od męża)
2) O zdrowie dla Doroty
18.00 – + Maria Bobek (7 rocz. śmierci)
NIEDZIELA – 29.12. ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
6.30 – + Marianna Kopera (14 rocz. śmierci)
8.00 – + Marek Cekiera (9 rocz. śmierci), Zbigniew i Andrzej
9.00 – + Zofia i Franciszek Gawin (rocz. śmierci)
10.00 – + Jadwiga i Edward Szczuka
11.00 – + Stanisław Grela (od brata Marka z żoną)
12.00 – W intencji obchodzących jubileusze sakramentu małżeństwa
18.00 – + Janina i Michał Blecharz