Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 09.02.2020 r.

We wtorek wypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Ogólnoświatowy Dzień Chorych. Z tej okazji organizujemy dla chorych
i ludzi w podeszłym wieku pielgrzymkę do bazyliki Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Wyjazd o godz. 8.30 sprzed kościoła. Jeszcze są wolne miejsca w autokarze.

Zapraszamy na kolejny Krzeszowicki Wieczór Chwały. Odbędzie się on w naszym kościele już za tydzień w niedzielę, 16. lutego o godz. 19.00.

W najbliższą sobotę, 15 lutego, w naszej świątyni o godz. 9.30 odprawimy Mszę św. dla ludzi chorych i w podeszłym wieku z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Przed Mszą św. od godz. 9.00 będzie możliwość spowiedzi. Po Mszy św. zapraszamy chorych na poczęstunek do domu parafialnego. Prosimy umożliwić chorym i osobom w podeszłym wieku przybycie do kościoła.

Katolickie Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Krzeszowicach, ul. Nowa Wieś 59, ogłasza nabór do Przedszkola na rok 2019/20

W minionym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Długiej, Grunwaldzkiej i Woli Filipowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:
Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, siostry św. Benedykta
Wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes
Piątek – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy