III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.
6.30 – + Zdzisław Loster (od syna z żoną)
8.00 – + Władysław Karcz (od rodziny Martynów)
9.00 – + Krystyna i Stanisław Kaczmarczyk
10.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz wszelkie potrzebne łaski i zdrowie dla Janiny i Bogusława Guzów w 50. rocz. sakramentu małżeństwa
11.00 – + Katarzyna Drożdż (3. rocz. śmierci)
12.00 – w intencji Parafian
18.00 – + Edmund i Albin Krasimowicz
PONIEDZIAŁEK – 27.04.
6.30 – + Agnieszka Niemiec (od Bazarników i Latków)
7.00 – + Józef Adamski
18.00 – + Stanisława, Józef, Jerzy (1. rocz. śmierci) Żbik
WTOREK – 28.04.
6.30 – + Maria Kurdziel (od druhów z OSP Miękinia)
7.00 – + Zbigniew Pochroń (od sąsiadów z bloku przy ul. Armii Krajowej, kl. B)
18.00 – + Paweł Steinke (od cioci Kazimiery z Franiem)
ŚRODA – 29.04, święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i dra Kościoła, patrona Europy
6.30 – + Janina Welde (od córki Elżbiety i Marka)
7.00 – + Maria Kurdziel (od Wiesława Godynia z rodziną)
18.00 – + Adam Turkot (od brata Witolda z rodziną)
CZWARTEK – 30.04.
6.30 – + Zbigniew Pochroń (od koleżanek i kolegów z Kopalni Wapienia Czatkowice)
7.00 – + Maria Kurdziel (od Janiny Jędrzejek, Barbary i Wojciecha Surowiec)
18.00 – za pasterzy Kościoła, kapłanów naszej parafii i pochodzących z parafii, o święte
powołania kapłańskie, misyjne i zakonne w naszych parafiach (od Straży Honorowej)
PIĄTEK – 01.05.
6.30 – + Zbigniew Pochroń (od kuzyna Marcina)
7.00 – wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy nasze i całego świata (od Straży Honorowej NSPJ i NSM)
18.00 – + Władysław Karcz (od przyjaciółek siostry zmarłego)
SOBOTA – 02.05, UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
6.30 – + Janina Welde (od córki Elżbiety)
7.00 – wynagradzająca za bluźnierstwa i zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi,
z prośbą o wstawiennictwo Matki Bożej nad światem i Polską, a także za chorych na duszy i ciele (od Straży Honorowej NSPJ i NSM)
18.00 – + Władysław Karcz (od członków zarządu Inter. Zespołu Pomocy Międzyludzkiej)
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 03.05.
6.30 – + Józef Kłeczek (1. rocz. śmierci), Julia i Julian Spytkowscy
8.00 – + Stefan Górecki (9. rocz. śmierci)
9.00 – + Stanisław Chajto (2. rocz. śmierci)
10.00 – + Kazimierz Swędzioł (11. rocz. śmierci)
11.00 – w intencji Ojczyzny
12.00 – w intencji Parafian
18.00 – o Boże błogosławieństwo, zdrowie, łaski dla członków Róży Matki Bożej Królowej Polski
PONIEDZIAŁEK – 04.05, wspomnienie św. Floriana, męczennika
6.30 – + Stanisława Kulka
7.00 – + Bogdan Tomaszewski (od koleżanek i kolegów)
18.00 – + Genowefa Lorenc (od Michaliny Piórko)
WTOREK – 05.05, wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera
6.30 – + Bogdan Tomaszewski (od koleżanek i kolegów)
7.00 – + Zbigniew Pochroń (od koleżanek i kolegów z Kopalni Wapienia Czatkowice)
18.00 – + Jan Mikulski (od Wojtasów i Manijak)
ŚRODA – 06.05, święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
6.30 – + Robert Mierzyński (od kolegów Andrzeja i Jacka)
7.00 – + Bogdan Tomaszewski (od rodziny Bielów)
18.00 – + Genowefa Lorenc (od Róży Rodziców modlących się za dzieci)
CZWARTEK – 07.05.
6.30 – + Bogdan Tomaszewski (od rodziny Olszówków)
7.00 – + Maria Kurdziel (od Haliny i Wojciecha Grondal)
18.00 – + Genowefa Lorenc (od Straży Honorowej NSPJ i NSM)
PIĄTEK – 08.05, UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA, głównego patrona Polski i archidiecezji
6.30 – + Maria Kurdziel (od rodziny Wójcik z Olkusza)
7.00 – + Krystyna Matusik (8. rocz. śmierci)
18.00 – + Zofia i Józef Bogaccy, syn Stanisław
SOBOTA – 09.05.
6.30 – + Zbigniew Pochroń (od koleżanek i kolegów z Kopalni Wapienia Czatkowice)
7.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie łaski dla Bartosza na roczek
18.00 – + Stanisław Jędrszczyk