Spotkanie młodych plakat

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (08.12.2019 r.)

Dzisiaj wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to także dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Caritasowskie świece wigilijne można nabyć w zakrystii. Młodzież oazowa rozprowadza przed kościołem kartki świąteczne, sianko i żłóbki.

W Adwencie Roraty w niedzielę o godz. 6.30, a w dni powszednie o godz. 18.00. Szczególnie zapraszamy do udziału dzieci z lampionami i młodzież. 

Dzieci mające przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy razem z rodzicami na błogosławieństwo medalików dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00.

W czwartek 12 grudnia po Mszy św. wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.

W piątek o godz. 18.30 w Domu Parafialnym odbędzie się przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.

14 grudnia w naszej parafii odbędzie się rejonowe spotkanie młodzieży. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy młodzież. W programie wydarzenia znajdą się spotkania, warsztaty, wspólna celebracja Eucharystii, agapa oraz uwielbienie. Bliższe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej parafii oraz przez Facebook parafialny.

Również w sobotę 14 grudnia o godz. 19.00 odbędzie się kolejny Krzeszowicki Wieczór Chwały. W czasie jego trwania zbierzemy się, aby uwielbiać Pana! Wraz z całym Kościołem będziemy wyczekiwać Jego Przyjścia! Zapraszamy do udziału.

W Uroczystość Najświętszej Rodziny (wypada w niedzielę 29. grudnia) o godz. 12.00 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji obchodzących jubileusz 25- i 50-lecia małżeństwa. Jubilaci mogą zgłaszać swój udział w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Mogą dołączyć małżeństwa niekoniecznie z pełnym jubileuszem.

W dniach o 7 do 15 października 2020 r. nasza parafia organizuje 9-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zgłoszenia u ks. proboszcza.

W minionym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Armii Krajowej (2). Serdeczne Bóg zapłać.

P. Organista i P. Kościelny zakończyli roznoszenie opłatków do rodzin w naszej parafii. Dziękujemy za serdeczne ich przyjęcie. Rodziny, które były nieobecne podczas ich wizyty, mogą nabyć opłatki u nich bezpośrednio.

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Diego
Środa – wspomnienie św. Damazego, papieża
Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
Piątek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
Sobota – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

Spotkanie młodych plakat

Rejonowe spotkanie młodych

14 grudnia w naszej parafii odbędzie się rejonowe spotkanie młodzieży.
Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy młodzież oraz wszystkich, którzy czują się młodzi.

W programie wydarzenia znajdą się spotkania, warsztaty, wspólna celebracja Eucharystii, agapa oraz uwielbienie.

Zgłoszenia indywidualne jaki i grupowe można dokonać poprzez formularz.

Zapraszamy do wspólnego spotkania i modlitwy!