Intencje

2. NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.
  6:30 – + Stanisław Ziębiński (od żony)
  8.00 – + Mieczysław Letner, Stanisław Sokołowski
  9.00 – + Adolf i Janina Chodaccy, Franciszek i Maria Gleń
10.00 – + Leopold Gleń (od rodziny Godyniów)
11.00rezerwacja
12.00 – w intencji Parafian
18.00 – + Walentyna Zarzycka (od wnuczki Marzeny)

PONIEDZIAŁEK – 12.04.
  6.30 – + Adam Telefin (od Leonardy Karnas)
  7.00 – + Leopold Gleń (od teściowej)
18.00 – + Adam Telefin (od mieszkańców z bloku przy ul. Targowej 5)

WTOREK – 13.04.
  6.30 – + Janina Wierciach (4. rocz. śmierci)
  7.00 – + Henryk Zimny (od Róży NSPJ)
18.00 – + Bogdan Kaźmierek (10. rocz. śmierci)

ŚRODA – 14.04.
  6.30 – + Bernard Jarasz (od Justyny Nowak – Dulińskiej z rodziną)
  7.00 – + Krystyna Samson (z okazji imienin)
18.00 – + Eleonora Głąbik (od rodziny Drabików)

CZWARTEK – 15.04.
  6.30 – + Bernard Jarasz (od Barbary i Tadeusza Kurdziel)
  7.00 – + Stanisław Figa (od żony Zofii)
18.00 – 1) + Agnieszka Niemiec (1. rocz. śmierci – od rodziców i siostry)
            2) + Bożena Szwed

PIĄTEK – 16.04.
  6.30 – + Alicja Rudnik (od rodziny Galosów)
  7.00 – + Edmund i Albin Krasimowicz i rodzice
18.00 – w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, kapłanów parafii św. Marcina, Radia Maryja i TV Trwam

SOBOTA – 17.04.
  6.30 – + Jan Kuciel (od rodziny Szostaków)
  7.00 – + Walentyna Zarzycka (od rodziny Ornackich)
18.00 + Stanisław Kozioł (6. rocz. śmierci)

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.
  6:30 – + Szymon Matysik (od babci Zofii)
  8.00 – + Henryk Nowak
  9.00 – + Tomasz Kotliński i Zofia Kotlińska
10.00 – + Bronisława (ona) w 33. rocz. śmierci i Władysław Gleń, synowie: + ks. Stanisław i ks. Tadeusz
11.00 – + Stefan Dyba (7. rocz. śmierci)
12.00 – w intencji Parafian
18.00 – + Stanisław Bobek (6. rocz. śmierci)

PONIEDZIAŁEK – 19.04.
  6.30 – + Alicja Rudnik (od kuzyna Jurka z rodziną)
  7.00 – + Leopold Gleń (od siostry i szwagra Pacurów)
18.00 – + Józef Kruk i jego rodzice Wiktoria i Józef

WTOREK – 20.04.
  6.30 – + Alicja Ornacka (od pracowników Krzeszowickiego Centrum Zdrowia)
  7.00 – + Jerzy Ziembiński
18.00 – + Julia Imiołek (od siostrzenic: Teresy i Alicji)

ŚRODA – 21.04.
  6.30 – + Jan George (od żony)
  7.00 – + Mikołaj Skwarek
18.00 – + Małgorzata Wójcik (od syna Dariusza z Anią)

CZWARTEK – 22.04.
  6.30 – + Szymon Matysik (od babci Zofii)
  7.00 – + Krystyna Jankowska (od męża Tadeusza)
18.00 – + Bolesław Godyń (31. rocz. śmierci)

PIĄTEK – 23.04.
  6.30 – + Szymon Matysik (od babci Zofii)
  7.00 – + Rozalia i Mikołaj Włodarczyk, Helena Mika
18.00 – + Jerzy Guzik (od Włodzimierza Skotnicznego z żoną)

SOBOTA – 24.04.
  6.30 – + Marianna Noworyta (od wnuczki Anny z mężem)
  7.00 – + Janina Niziołek (od rodziny Skotnicznych i Czechów)
18.00 + Kazimierz Karnas