Intencje

14.10 – 21.10.2018 r.

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.10, św. Małgorzaty Marii Alacoque, św. Kaliksta (18. Dzień Papieski)

  6.30 – + Henryk Łagan (od rodziny)
  8.00 – + Jan Wójcik (30 rocz. śm.), żona Maria
  9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę MB i opiekę MB dla Lidii i Czesława Sowiźrał w 58 rocz. ślubu
10.00 – + Edward Jaroń (od Agaty z rodziną)
11.00 – + Maria, Julian, Kazimierz Pałka, Stanisława Cekiera
12.00 – Za Parafian
18.00 – + Janina Bednarska (od sąsiadki Gachowej z córką)

PONIEDZIAŁEK – 15.10, św. Teresy od Jezusa (z Avila)

  6.30 – + Eufrozyna Ciupek (od bratowej Haliny z synami)
  7.00 – + Teresa Prochal (od kuzynki Jadwigi)
  7.30 – + Stefania Żbik (13 rocz. śm.)
18.00 – + Aleksander Kowalczyk

WTOREK – 16.10, św. Jadwigi Śląskiej

  6.30 – + Eufrozyna Ciupek (od rodziny Piorunowiczów)
  7.00 – + Zofia Madeja (od koleżanek Małgorzaty)
  7.30 – + Józef Stachowski
18.00 – Za Ojca Świętego, biskupów i kapłanów, Ojczyznę i Radio Maryja

ŚRODA – 17.10, św. Ignacego Antiocheńskiego

  6.30 – + Eufrozyna Ciupek (od siostry Aurelii)
  7.00 – + Zofia Madeja (od rodziny Płazak)
  7.30 – + Krzysztof
18.001) + Józef i Joanna Zięba
                  2) + Agnieszka Łagan (od Zofii i Adama Kuciel)

CZWARTEK – 18.10, święto św. Łukasza Ewangelisty

  6.30 – + Eufrozyna Ciupek (od sąsiadów z bloku ul. Armii Krajowej 7)
  7.00 – + Danuta Gawin (od chrześnicy Ewy z rodziną)
  7.30 – + Eugeniusz Makowski (od córki Antoniny z mężem)
18.00+ Zofia Madeja (od sąsiadów z bloku ul. Armii Krajowej 12)

PIĄTEK – 19.10, bł. ks. Jerzego Popiełuszki

  6.30 – + Mateusz (9 rocz. śm.)
  7.00 – + Eufrozyna Ciupek (od sąsiadów z bloku ul. Armii Krajowej 7)
  7.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Jana i Mieczysławy
18.00+ Stefania Gawin (od rodziny Tekieli)

SOBOTA – 20.10, uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera

  6.30 – + Eufrozyna Ciupek (od Romana Gędłek z rodziną)
  7.00 – + Zofia Madeja (od dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP nr 2 w Krzeszowicach)
  7.30 – + Jerzy Siwy (12 rocz. śm. – od rodziny)
18.00+ Stefania Gawin (od kuzynki Zofii Górka z rodziną)

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10 (Niedziela Misyjna)

  6.30 – + Jadwiga Szczuka (od syna Wojciecha z rodziną)
  8.00 – + Zdzisław Ochmański
  9.00 – + Julian Lenart (8 rocz. śm. – od żony i dzieci)
10.00 – + Maria Lacher (22 rocz. śm.)
11.00 – + Zdzisław Falasa (4 rocz. śm.), siostra Elżbieta (1 rocz. śm.)
12.00 – + Eugeniusz Markiewicz (8 rocz. śm. – od żony i dzieci) – chrzcielna
18.00 – + Leopold Szczuka (20 rocz. śm.)