Intencje

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11, wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
  6.30 – + Alicja Lewińska  (od córki z rodziną)
  8.00 – + Henryk Nowak
  9.00 – + Jadwiga Orwat (od sąsiadów z bloku przy ul. Targowej 27)
10.00 – + Józef Zbroiński (7 rocz. śmierci – od żony)
11.00 – + Elżbieta i Tadeusz Lesiak (rocz. śmierci – od córki Agnieszki z rodziną)
12.00 – Za Parafian
18.00 – + Stanisława Jankiewicz (od Roberta z żoną i synem Piotrem z Ostrężnicy)

PONIEDZIAŁEK – 11.11, ŚW. MARCINA Z TOURS, BISKUPA – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA
  6.30 – + Alicja Lewińska (od rodziny Gleniów)
  8.00 – + Maria Kubarek (od siostry z mężem)
  9.00 – + Alicja Lewińska (od sąsiadów z bloku przy ul. Lipinówka 6)
10.00 – + Ryszard Michalik (od rodziny Gorczyców)
11.00 – 1) Za Ojczyznę i Parafię
              2) + Tadeusz Zmarzlik (od syna)
18.00 – + Andrzej Sioła (od siostry Kazi z mężem i rodziną)

WTOREK – 12.11, wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  6.30 – + Maria Kubarek (od Anny i Krystyny)
  7.00 – + Maria Kulka (od emerytowanych pracowników Urzędu Miasta w Krzeszowicach)
  7.30 – + Kazimiera Bendkowska(od chrześniaka Artura z rodziną)
18.00 – + Janusz Kopczyński (od koleżanki szkolnej Joanny Mudrak)

ŚRODA – 13.11,wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, I męczenników Polski
  6.30 – + Maria Kulka (od kuzynek: Eli, Bożeny i Iwony )
  7.00 – + Kazimierz Marszałek (od żony i rodziny)
  7.30 – + Kazimiera Bendkowska (od siostry Jolanty z mężem)
18.00 – + Stanisław Księżyc (2 rocz. śmierci)

CZWARTEK – 14.11.
  6.30 – + Maria Kulka (od Grażyny i Jana Odrzywołek)
  7.00 – + Józef Łąka (24 rocz. śmierci) oraz za rodziców i zmarłych z rodziny
  7.30 – + Maria i Tadeusz Wójcik (od córki i syna z rodziną)
18.00+ Jacek Mytnik (od cioci Władysławy)

PIĄTEK – 15.11.
  6.30 – + Alicja Lewińska (od chrześnicy)
  7.00 – + Krzysztof
  7.30 – + Norbert Kodura (12 rocz. śmierci)
18.00 – + Janina Blecharz (od wnuka Sebastiana z żoną i dziećmi)

 SOBOTA – 16.11.
  6.30 – + Alicja Lewińska (od syna z rodziną)
  7.00 – + Maria Kulka (od Marii i Arkadiusza Odrzywołek z rodziną)
  7.30 – + Kazimiera Bendkowska (od córek z rodzinami)
18.00Za Ojca Świętego, biskupów i kapłanów, Ojczyznę i Radio Maryja

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
  6.30 – + Bożena Szwed
  8.00 – + Małgorzata, Antoni Hrabia i Bolesław Wójcik
  9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej
              dla Joanny w 1 rocz. urodzin oraz dla całej rodziny
10.00 – + ks. Tadeusz Gleń (8 rocz. śmierci), ks. Stanisław Gleń oraz rodzice Bronisława i
                Władysław Gleń
11.00 – + Janusz Wittek (13 rocz. śmierci)
12.00 – Za Parafian (chrzcielna)
18.00 – + Edmund, Albin i ich rodzice