Ogłoszenia

2. Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021 r.

Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia – mówił Pan Jezus do Siostry Faustyny. Dlatego ta niedziela jest ustanowiona Świętem Miłosierdzia Bożego, którego tegorocznym hasłem są słowa „Miłosierdzie źródłem nadziei”. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach obchodzona jest uroczystość odpustowa.

Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 w kościele będzie Godzina Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia i rozważaniami. Nieszpory o godz. 17.30.

W ubiegłym tygodniu na renowację naszej świątyni złożyły ofiarę rodziny z ul. Aptecznej, Kościuszki, Parkowej i Polnej. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego:
Wtorek – wspomnienie św. Marcina I, papieża i męczennika

Ze względu na ograniczone miejsca w kościele, prosimy naszych Parafian, aby zajmowali miejsca w kościele i wokół kościoła (jest nagłośnienie) w odległości od siebie 1.5 m. Komunię św. będziemy rozdawać także przed kościołem – najpierw przyjmującym na rękę, potem do ust.

Przypominamy o obowiązkowych maseczkach, które zakładamy na ustach i nosie. Maseczki są do dyspozycji na stoliku pod chórem.